#CurteaDeArges UnderNet Channel
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

#CurteaDeArges UnderNet Channel

Un loc de recreere pentru userii canalului #CurteaDeArges de pe Undernet
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !??

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
SoSy

SoSy


Numarul mesajelor : 15
Varsta : 39
Location : Targoviste
Data de inscriere : 03/08/2007

Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !?? Empty
MesajSubiect: Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !??   Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !?? Icon_minitimeVin Aug 03, 2007 11:12 pm

Trivia?...hmm nop.... bot nou?.. hmm depinde ce.. Radio ? hmm ar fi o idee... Cool un Script de mIRC personalizat pentru #CurteaDeArges ?hmm ar fi cam multa munca.. Eu ma mai gandesc.. Wink Dar daca stie cineva.. sa posteze.. Very Happy
Sus In jos
Ask4More

Ask4More


Numarul mesajelor : 37
Varsta : 33
Location : Targoviste
Data de inscriere : 03/08/2007

Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !?? Empty
MesajSubiect: Re: Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !??   Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !?? Icon_minitimeVin Aug 03, 2007 11:18 pm

la radio mam gandit si eu bounce
Sus In jos
http://www.ienachitavacarescu.lx.ro
SoSy

SoSy


Numarul mesajelor : 15
Varsta : 39
Location : Targoviste
Data de inscriere : 03/08/2007

Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !?? Empty
MesajSubiect: Radio...   Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !?? Icon_minitimeVin Aug 03, 2007 11:22 pm

Eu prima oara citisem semnatura ta.. lol! Si zic cum drq sunt in mintea ta.. pfiu.. dar m-am linistit.. am cascat ochiu mai bine Razz Da.. dar sa fie ceva bun tre un server bun de radio ca asa radio gasesti peste tot.. iar DJ nu-i problema sigur se gaseste.. fiecare cate o ora doua.. e perfect.. Oricum.. buna ideea..
Sus In jos
Ask4More

Ask4More


Numarul mesajelor : 37
Varsta : 33
Location : Targoviste
Data de inscriere : 03/08/2007

Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !?? Empty
MesajSubiect: Re: Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !??   Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !?? Icon_minitimeVin Aug 03, 2007 11:40 pm

lol! e ca am semnatura misto ? Razz
Sus In jos
http://www.ienachitavacarescu.lx.ro
[Altfel]
Admin
[Altfel]


Numarul mesajelor : 72
Varsta : 39
Location : Targoviste
Data de inscriere : 02/08/2007

Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !?? Empty
MesajSubiect: Re: Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !??   Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !?? Icon_minitimeSam Aug 04, 2007 12:32 am

Sub nici o forma nu va fi TRIVIA aici.. never (cel putin cat sunt eu). Radio a mai fost si a mers bine, dar pentru asta trebuie multa rabdare si daruire, am putea sa gasim oameni fara casa si masa care sa poate fi DJ, dar va dura ceva. Bineinteles.. si un server bun ar trebui, ca doar ne respectam.


Ultima editare efectuata de catre in Mier Oct 17, 2007 11:02 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://curteadearges.xhost.ro
Need2Kill

Need2Kill


Numarul mesajelor : 51
Varsta : 39
Location : Targoviste
Data de inscriere : 05/09/2007

Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !?? Empty
MesajSubiect: je shi ideile mele   Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !?? Icon_minitimeJoi Sept 06, 2007 8:27 am

frate ... pui mei .. daca e de radio .. va rezolv eu de server .. dar daca vad ca nu facetzi mishcare vi-l iau plm .. shi + de asta radio e peste tot`n plm .. pe undernet 1/2 lameri 1/2 dj =)) deci plm pana shi #Wh are radio =)) deci ideea asta dupa mine ar pica sau poate ca ar tzine.. dar sa pui manele lol ca asta vor totzi.. io daca ar fii sa ma bag dj io ash baga numai muzica de club .. oreice altceva inafar de manele .. acu vedetzi de ce pica ideea cu radio?
alta idee.. ar fii sa pui un bot cu screen plm Very Happy care sa itzi dea situ shi forumu .. cand intri cu notice asa ai putea sa fol topicu pt altceva Smile a da shi o sugestie mariuse care tzi-am dat-o shi pe irc Smile sa luam draq un domeniu pt site and forum Smile da ai zis ca ejti lenesh shi ca tzie lene sa mutzi tot Smile) deci plm frate acu intzeleg de ce ai burta aia mare lol!
Sus In jos
http://codecrack.hi5.com
SoSy

SoSy


Numarul mesajelor : 15
Varsta : 39
Location : Targoviste
Data de inscriere : 03/08/2007

Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !?? Empty
MesajSubiect: Muzica nu`i problema..   Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !?? Icon_minitimeVin Sept 07, 2007 12:09 am

Fiecare cu un gen.. o ora doua fiecare la program personal..

Conteaza mult microfonul..

Un server sa mearga cu 64k


Si sigur merge treaba o perioada..

Chiar daca nu sunt ascultatori o perioada nu trebuie sa oprim radio..

Radio inseamna muzica si dedicatii Non`stop!

Un server de Radio inseamna MUZICA nonSTOP!
bounce
Sus In jos
Furian

Furian


Numarul mesajelor : 39
Varsta : 38
Location : langa tastatura
Data de inscriere : 02/08/2007

Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !?? Empty
MesajSubiect: Re: Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !??   Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !?? Icon_minitimeDum Sept 16, 2007 1:55 am

Sincer cred ca va bateti capul degeaba....nu are nimeni timp....altii nu vor..ocupati cu ( sa imi fac canal/ user/sa floodez/ etc ) imi pare rau ca o zic...dar is sincer.nu e cine sa se ocupe!apoi sigur ar fi certe....etc..doar stim cum sunt oamenii.
Sus In jos
Need2Kill

Need2Kill


Numarul mesajelor : 51
Varsta : 39
Location : Targoviste
Data de inscriere : 05/09/2007

Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !?? Empty
MesajSubiect: am eu o sugestie ...   Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !?? Icon_minitimeMier Sept 19, 2007 10:04 pm

sal all .. again .. am eu o sugestie marfa rau .. kill Furian .. on-line shi o sa facem o gramada de lume pe canal Smile) telespectatori .. irc-spectatori .. shi cu putzin noroc aducem shi fbi`u pe la noi Very Happy
Sus In jos
http://codecrack.hi5.com
Furian

Furian


Numarul mesajelor : 39
Varsta : 38
Location : langa tastatura
Data de inscriere : 02/08/2007

Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !?? Empty
MesajSubiect: Re: Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !??   Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !?? Icon_minitimeMar Oct 02, 2007 2:06 pm

lol! marsh! eu zic sa ii dam remuser de pe canal lui n2k si ban pe tgv pe toate usere/bnc/boti
Sus In jos
[Altfel]
Admin
[Altfel]


Numarul mesajelor : 72
Varsta : 39
Location : Targoviste
Data de inscriere : 02/08/2007

Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !?? Empty
MesajSubiect: Re: Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !??   Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !?? Icon_minitimeMar Oct 30, 2007 8:42 pm

Am facut pe dracu in 4 si am rezolvat si problema cu Radioul.. (asta ca sa vedeti ca sunt un manager bun si sa imi ridiacati statuie). Serverul e al meu propriu si personal, am investit asadar o gramada de bani ca sa aveti voi radio.. acum sa il si ascultati ca daca nu incep sa fac urat Razz

Adresa este: http://RadioSmart.no-ip.info:8000/listen.pls

Auditie placuta ! cheers
Sus In jos
http://curteadearges.xhost.ro
Furian

Furian


Numarul mesajelor : 39
Varsta : 38
Location : langa tastatura
Data de inscriere : 02/08/2007

Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !?? Empty
MesajSubiect: Re: Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !??   Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !?? Icon_minitimeMar Ian 08, 2008 9:53 am

Ascultam ascultam !! zile ca le maresti accesul daca asculta radio sa vezi atunci ce sare lumea pig rendeer
Sus In jos
[Altfel]
Admin
[Altfel]


Numarul mesajelor : 72
Varsta : 39
Location : Targoviste
Data de inscriere : 02/08/2007

Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !?? Empty
MesajSubiect: Re: Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !??   Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !?? Icon_minitimeMar Ian 08, 2008 10:54 am

In curand se va mari banda de la 512 la 20Mb, ceea ce inseamna ca vom trece din 48kbps in 64kbps, ceea ce se va observa cu urechea libera in ceea ce priveste calitatea sunetului, iar in consecinta si numarul de posibili ascultatori in paralel se va mari considerabil. Se va face totodata si un upgrade la server in ceea ce proveste memoria RAM, asa ca cine are 1Gb de RAM si il da ieftin sa dea mail la mariustgv2004@yahoo.com sau sa sune la 0722272471.
Sus In jos
http://curteadearges.xhost.ro
Continut sponsorizat





Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !?? Empty
MesajSubiect: Re: Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !??   Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !?? Icon_minitime

Sus In jos
 
Daca totul merge bine, Ce sa fie acel ceva NOU pe Canal !??
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Daca ceva nu merge bine... cum ar trebui ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
#CurteaDeArges UnderNet Channel :: Sugestii / Reclamatii :: Sugestii-
Mergi direct la: